We are a leading Manufacturer of 120w led light source, 120w led light source touch model and 150 watt broncho fitting led light source from Ghaziabad, India.
₹ 22500 / Piece Get Latest Price
| Color Temperature | 6500K |
| Power | 120W |
| Light Source Type | LED |
| Display | Digital |
| Phase | Single |
| Voltage | 220V |
| Frequency | 50 Hz |
We are leading manufacturer and supplier of 120W Led Light Source all over India at very reasonable prices with best quality.
₹ 27500 / Piece Get Latest Price
| Color Temperature | 4500K |
| Light Source Type | LED |
| Power | 120W |
| Display | Touch Screen |
| Usage/Application | Hospital |
| Voltage | 220 V |
| Frequency | 50 Hz |
₹ 45000 / Piece Get Latest Price
| Color Temperature | 6500K |
| Light Source Type | LED |
| Display | Digital |
| Usage/Application | Industrial |
| Voltage | 220V |
| Frequency | 50 Hz |
| Phase | Single |
Rajat Bajaj (Owner)
Medi Globetech
Plot Number 5, Mukund Nagar, Opposite Sunder Engg. Company
Ghaziabad - 201001, Uttar Pradesh, India