Manufacturer of a wide range of products which include hd endoscopy camera with zoom and freeze function.
₹ 225000 / Piece Get Latest Price
| Type | HD Endoscopy Cameras |
| Disposability | Reusable |
| Usage/Application | Hospital |
| Brand | Medi Globetech |
| Model Name/Number | HD |
| Power | 120W |
| Phase | Single |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 220V |
Rajat Bajaj (Owner)
Medi Globetech
Plot Number 5, Mukund Nagar, Opposite Sunder Engg. Company
Ghaziabad - 201001, Uttar Pradesh, India